Krótki przewodnik po turystycznych Alpach cz. 2

alpy-2Dojazd

Samolot, pociąg i samochód to trzy najpopularniejsze sposoby by dotrzeć do ośrodków w Alpach. Każdy sposób podróży ma swoje zalety. Jeśli podróżujesz z Polski i bierzesz własny sprzęt, jazda samochodem będzie najbardziej odpowiednim wyborem. Można po prostu spakować auto i dojechać do większości miejscowości w jednej długiej podróży w ciągu dnia.

Latanie samolotem jest najszybszą opcją, ale trzeba zorganizować transport z lotniska do ośrodka. To dodatkowe koszty, które na dodatek zajmują sporo czasu potrzebnego na organizację. Popularne są także pociągi, ponieważ w ciągu jednego dnia można dojechać do celu.

Zajęcia i udogodnienia

Gdy nie chcesz spędzić całego swojego czasu na nartach, dowiedz się o innych możliwościach spędzania czasu.Najpopularniejsze to chodzenie w rakietach śnieżnych, jazda w psich zaprzęgach, przeloty helikopterem i jazda na sankach. Dobry plan powinien obejmować także wyszukanie najbliższych sklepów, kin, basenów, barów, restauracji czy innych lokali rozrywkowych.

Jazda na nartach w Alpach to fantastyczny sposób na spędzenie zimowych ferii. Wybierz ośrodek i zakwateruj się, nie zapomnij dowiedzieć się o wszystkich atrakcjach, które oferuje ośrodek. Bądź gotowy do wypoczynku pełnego wrażeń!

Comments

 1. Podroznik:

  To Cię zainteresuje:

  poznań kontenery na gruz
  stoły bankietowe składane
  stomatologia zachowawcza Łódź
  stopnie endometriozy
  strefy wiatrowe polski
  strefy wiatrowe w polsce
  stretching poznań
  strony www chrzanów
  strój kąpielowy triangl
  studio dekoratora wnętrz