Ośrodek na Alasce – rodzinny narciarski urlop cz. 2

alaska-2Ośnieżone szczyty górskie, lodowce wiszące i niesławny Northern Lights to tylko kilka wizualnych atrakcji nocą w Alyeska. Było to miejsce numer dziewięć w rocznym zestawianiu dwudziestu najlepszych kurortów narciarskich.

Sezon rozpoczyna się w połowie listopada i trwa do połowy kwietnia. W Alyeska jest jasno blisko przez szesnaście godzin dziennie w kwietniu. Obszar ten oferuje najdłuższy okres oświetlenia słoneczno w Stanach Zjednoczonych. Z drugiej strony w grudniu jest około siedem godzin światła dziennego. Z wspaniałej jazdy w ciągu nocy można korzystać do woli.

Alyeska Prince Hotel jest wspaniałym miejscem na pobyt. Będziesz mógł cieszyć się eleganckimi pokojami, wyśmienitą kuchnią i nocnymi rozrywkami. Ponadto, istnieją inne inne obiekty zapewniające rozrywkę w czasie dnia i nocy.

Kurort Alyeska oferuje nie tylko jedne z najlepszych tras narciarskich na kontynencie, ale jeśli wziąć pod uwagę także szeroki zakres dostępnych rozrywek zimowych które można podziwiać z całą rodziną, to jest jednym z najlepszych miejsc na zimowy urlop w świecie.

Comments

 1. Podroznik:

  To Cię zainteresuje:

  sprzedaż gruzu budowlanego poznań
  Ogrodzenia budowlane Warszawa
  okleiny meblowe
  okna pcv bielsko biała
  okna pcv kartuzy
  okna pcv trójmiasto
  okna plastikowe Kalisz
  okno współczynnik przenikania ciepła
  olej malinowy sklep
  olej z pestek malin sklep