Ośrodek narciarski w Stemboat Springs

nartyNiektórzy ludzie przyjeżdżają do Steamboat Springs w Colorado dla pięknego środowiska. Niektórzy przyjeżdżają dla zachodniej atmosfery, restauracji i wyluzowanej, swobodnej atmosfery miasta. Najczęściej jednak turyści przyjeżdżają dla śniegu. „Miasto nart” może się poszczycić średnio prawie 30 stopami śniegu każdego sezonu, co oznacza śniegu przez całą zimę.

Steamboat Springs pretenduje do tytułu najbardziej suchego śniegu na świecie. Śnieg jest tam suchy i puszysty. Wynajęto kilku meteorologów do pomiarów zawartości wilgoci w śniegu. Twierdzi się, ze w Steamboat Springs wyniki potwierdzają tezę, że  śniegu ma tam tylko 70% zawartości wilgoci.

Narciarskie obszary Steamboat Springs  są wyjątkowe. Po wyjściu z gondoli na szczycie góry można skorzystać z wielu tras jadąc w dół. Narciarstwo jest dostępne w Steamboat Springs dzięki unikalnej współpracy pomiędzy Steamboat Ski & Ośrodek Corporation i National Forest Routt. W istocie rozwiązanie to może być tylko praktykowane w Stanach Zjednoczonych. Zazwyczaj narciarskie nieruchomości są własnością kogoś i wynajmowane są od firmy, która świadczy usługo niezbędne do utrzymania narciarzy.

W odległości 400 metrów od bazy dla narciarzy istnieją co najmniej trzy doskonałe hotele. Jazda na nartach dostępna jest w różnych pakietach. Oczywiście, im bliżej do działania wyższe są ceny pokoi. Zarezerwuj zakwaterowanie nieco z dala od podstawy góry, a znajdziesz wiele domów narciarskich, oferujących udogodnienia i mniejsze koszty. Wybór należy do Ciebie. Jak zawsze – wskocz na gondoli i już jesteś na najlepszej drodze.

Comments

 1. Podroznik:

  To Cię zainteresuje:

  kontenerowy wywóz odpadów
  Sale konferencyjna kraków
  segment piaseczno
  separator koalescencyjne z bypassem
  separatory z osadnikiem
  serwis drukarek rzeszów
  serwis kosiarek łódź
  serwis kosiarek spalinowych łódź
  serwis laptopów Toruń
  serwis notebooków Toruń